Dane o przedszkolu

Certyfikaty i wyróżnienia

Procedury i regulaminy

Załatwianie spraw

Sprawozdania z kontroli

Rekrutacja

Przerwa urlopowa

Prowadzone rejestry

Biuletyn Informacji Publicznej

Budżet

Opłaty za przedszkole

Grupy przedszkolne

Zajęcia dodatkowe

Dyżury nauczycieli

Zasady korzystania z systemu Netcom Plus

Zamówienia publiczne

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

GRUPY PRZEDSZKOLNE 2016/2017

GRUPA

NAZWA

 

NAUCZYCIELE

3-4 latki

Grupa I

Krasnoludki

mgr Krystyna Simińska

mgr Katarzyna Tryfon

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

3-4 latki

Grupa II

Biedronki

Ewa Majewska – Gocek

mgr Justyna Kaczmarek

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

5 - latki

Grupa III

Muchomorki

mgr Anna Krysztofiak

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko ( logopedia)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

mgr Teresa Jóźwik ( religia)

6 - latki

Grupa IV

Krokodylki

mgr Anna Pajdak

mgr Halina Ramult

mgr Joanna Maląg

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko ( logopedia)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

mgr Teresa Jóźwik ( religia)

4 -5 latki

Grupa V

Tygryski

Karolina Daśko

mgr Danuta Adamczyk

mgr Katarzyna Tryfon

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko ( logopedia)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

mgr Teresa Jóźwik ( religia)

6 - latki

Grupa VI

Kangurki

mgr Jadwiga Stępniewska

mgr Halina Ramult

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko ( logopedia)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

mgr Teresa Jóźwik ( religia)

6 – latki

Grupa VII

Żuczki

mgr Daniel Miszke

mgr Justyna Kaczmarek

mgr Małgorzata Otwinowska – Paprocka (rytmika)

Magdalena Proć ( języka angielski)

mgr Żaneta Tomczak – Piekiełko ( logopedia)

mgr Joanna Maląg ( gimnastyka korekcyjna)

mgr Teresa Jóźwik ( religia)